pražský groš Hána XIV, dr.napr.okr. 2,750g
-2/2-
pražský groš Hána XIV, dr.exc., ned., st.kor. 2,697g
pražský groš blíže neurčený, napr.okr.
3/3
peníz se lvem a čtyřrázem na líci, hříva ze dvou řad měsíčků, jako Castelin 37, tlapy lva ve tvaru čtyřlistých květů, střížek naprasklý na hraně čtyřrázu, dr.ned., 0,345g
-1/-
peníz se lvem a čtyřrázem, ned.
-2/-
Česká Falc, mincovna Erlangen, fenik poprsí zprava/koruna, opis WENCEZLAVS QUART, Nech.59, ned., dr.stopy kor., 0,429g
2/2
haléř, korunované IO/kříž, v úhlech křížky, JH 5.1, napr.střížek, nedor. R
haléř, korunované IO/kříž, v úhlech majuskula "m", JH 3, nedor.
2/3
peníz s orlicí a čtyřrázem, písmeno "S", Sejbal XI, 0,355g/11,3mm
2/-
peníz s orlicí a čtyřrázem, písmeno "R", Sejbal XIII, stopy kor. 0,308g/13,2mm
peníz s orlicí s habsburským štítkem, Sejbal XIX, nep.napr.okr., 0,342g
1/-
kruhový peníz s šachovanou orlicí 0,432g/13,2mm, dr.ned.
kruhový peníz se šachovanou orlicí, SNS I č.457
1-/-
peníz s orlicí s písmenem "I" na hrudi, nep.ned., nep.exc.
haléř b.l., český lev / písmeno "G", NŠ.1, Kop.5974, R
-1/1-
pražský groš, nep.dvojráz, patina 2,010g/27,7mm
1/1
pražský groš, dr.ned. 2,758g
pražský groš, ned. 2,580g
peníz se lvem se třemi řadami měsíčků hřívy, Castelin 58 jako ražba z doby kolem r. 1450
peníz s uhersko-českým znakem, minc. České Budějovice (?), dr.napr.okr. 0,377g