Příbram - pobočka ČNS
Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak, opis/ moderní a staré město, opis, Sign., postříbřený bronz 35 mm, BK.3a
0/0
Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.842g, pouze 30ks RR!
Teplice - pobočka ČNS
Kňourek a Urban - 25 let pobočky 1976 - náměstí, český opis / městský znak, latinský opis, Nesign., měď 32mm, BK.2 (150ks), dr.hr., patina, téměř R!
Kňourek a Urban - 25 let pobočky 1976 - náměstí, český opis / městský znak, latinský opis, Nesign., nikl 32mm, BK.2A (150ks), nep.hr., dr.rysky R!
1/0
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Herec Eduard Vojan - úmrtní odznak (31.V.1920) 1927 - poprsí zleva, opis, Sign., bronz.plech 35 mm s jehlou
0
Dostál Vojtěch, 1980 -
Český olympijský výbor - ZOH Vancouver 2010 - český lev, nápis, olympijské kruhy / emblém her a nápis, Sign., Ag999, 34mm, (16.0g), kapsle, etue, "certif."
Proof
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Prokop Diviš - 200.výročí úmrtí 1965 - poprsí zprava, opis / hromosvod, opis, Sign., pat.bronz 70 mm, skvr.
Fodor Imrich Csaba, 1941 -
Muzeum Kremnica - 650 let založení města 1328/1978 - florén, významné budovy, opis / mincovní lis mezi symb. slunce a měsíce, opis, Sign., postř.bronz 38mm
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
MUDr.Jaroslav Skála - 30 let Apolináře 1948/1978 - portrét zleva, opis / kostel sv.Apolináře v plamenech a dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
ČSPDP - Petr Brandl (1668 - 1735) 1985 - stylizovaný portrét mírně zprava, nápis/ múza letící nad kostelem a opis, Sign., patinovaný bronz 38 mm
Havelka Luděk, 1941 -
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982 - poprsí zleva, opis / Karkulka, vlk v posteli, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, téměř
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982/1983 - poprsí zleva, opis / holčička a havran, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm
Akademik František Běhounek - lázně Jáchymov 1984 - poprsí zleva, opis/ znak města, stromy, atom, lázně, opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina, téměř
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 13.933g, patina
Housa Vlastimil, 1932 -
Za zásluhy o československou spartakiádu, 1985 Emblém, prapory, 4-řádkový nápis, Sign., postříbřený jednostranný bronz 60 mm, původní etue
Hvozdenský Josef, 1932 -
Vítězslav Nezval b.l. - hlava částečně zleva, opis / globus na stolku, opis ve spirále, Sign., patinovaný postříbřený bronz 60 mm
Vladislav Vančura - 90.výročí narození 1981 - hlava zleva, opisy / alegorie, opisy, Sign., patinovaný bronz 35 mm
Signatury "JS/JČM" - blíže neurčeno
150 let koněspřežní železnice Č.Budějovice-Linec 1978 - poprsí Fr.Josefa Gerstnera zleva, opis / kočár na kolejích, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Knobloch Milan, 1921 -
Československá státní loterie b.l. (1975) - Fortuna s osudím, vylosovaná čísla / emblém a rohy hojnosti, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Božena Němcová - medaile PNP (1982) - hlava mírně zleva, opis / labuť vzlétající ke slunci, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm