Schmiedeberg (Kovářská u Kadaně)
Spojený zemský spolek, b.l. - za 10 let členství (německy) Ve středu "10" v opisu a vavřínovém věnci v kosočtverci Zelenobílý smalt, 45x45 mm_orig.závěsné ouško
1/-
Teplice
L.Havelka - Beethoven, 1770 - 1825, b.l.(1985) Portrét zleva, 2řádk.nápis / lázně Teplice, 2 budovy Sign., LH85, Postř.med. 40 mm, 31,24 g
1/1
Morava a Slezsko
C.K. hospod.společnost pro Moravu a Slezsko - Zásluze b.l. (1816) Alegorická postava u úlu, opis, nápis v úseči / Merkurova hůl, roh hojnosti a žezlo, opis, Sign.I.Weiss, Bronz 62 mm, MZČ.119/2, Ho.6095
0/0
Francie
Jindřich IV. Navarský - medaile b.l. (cca 1830) Poprsí zprava, opis / otevřený věnec pro věnování Nesign., Bronz 20 mm, 4,08 g
Ludvík XVI. - DUCEM REGEMQUE SEQUUNTUR, 1776 Poprsí zprava, opis / pod sluncem letící včely, 2řádk.nápis v úseči, opis, Sign.N.Gat, Ag 30mm, 7,76 g
tém.0/0
Německo - Prusko
Friedrich II. - medaile na vítězství u Rosbachu 5.11.1757 a Lissy 20.12.1757, král na koni zleva, 2řádk.nápis v úseči, opis / bitevní scéna, dvouřádk.nápis v úseči, opis, Nesign., Litý bronz 43,5 mm _dr.st.kor.
-1/1-
Německo - císařství, 1870 - 1918
Vilém I. - medaile na pokus o atentát 11.5.1878 Portrét císaře zprava, opis / 6řádk.nápis ve věnci Sign.E.Weigang Berlin, Bronz 30,5 mm, 13,8 g
Německo - BRD
Nesign. - Konrad Adenauer (1876 - 1967) - Německo jedna země, b.l. Poprsí zprava, opis / Brandenburská brána s orlicí v pozadí, opis Alpaka 40 mm, 32,10 g, čísl.02992_orig.kapsle
proof
Wilhelm I. - příspěvek na obnovu kostela 1.9.1895, 1980 Poprsí zprava, opis / ve středu kostel, opis Schwabachem Nesign., Postř.bronz (matný) 40 mm, 26,01 g
Nesign. - německý rozhovor v Erfurtu 19.3.1970 Dvě hlavy státníků, opis / mapa západního a východního Německa Punc.1000, Ag 40 mm, 24,54 g_tmavá patina
Rakousko
Graz (Štýr.Hradec) - na 10.setkání něm.zeměděl.a lesn.hospodářů 1846 Pohled na zemský dům v Grazu, opis / 7řádk.něm.text ve věnci Sign.K.Lange, Cu 49 mm, Ho.6242, Un.1851
Weinberger - Conrad von Hötzendorf, 1915 Poprsí zleva, opis / korunovaný císařský orel sedící na znaku, opis, Sign., Pozl.bronz 50 mm, 38,81 g _orig.etue s potiskem
Schwerdtner - polní maršál Ignaz Trollmann, b.l. (1917) Poprsí zleva, opis, Postř.bronz 65 mm, 108, 61 g, Sign.M.Schwerdtner _jednostr.
Medaile a odznaky hasičských spolků
Jeníšov Újezd (u Bíliny) - stojící český lev zleva mezi lipovými ratolestmi, Sklo 68 mm, tloušťka 8 mm, 74,3 g orig.etue s 5řádk.nápisem za obětavost ve sboru v létech 1945 - 1948 věnuje hasičský sbor v Jeníšově Újezdě
0/-
Nouzovky vojenských zajateckých táborů
Kenyérmezö (Komárno) - 50 Fillér 1915, Mosaz 23 mm, 20 Fillér 1915, Mosaz 20 mm, 10 fillér 1915, Mosaz 19 mm,
tém.0až0
Odznaky - ČSR
Liga čs.motoristů - polski touring klub - 10 denní závody 16.-26.7.1933, Smatlov.postř.odznak 42x42 mm_s jehlou R!
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Dessendorf (Desná u Tanvaldu) - III.cena II. třídy v lyžování, Lyžař, v rev.vyryto Dessendorf 13.1.1924, Bronz.plaketa 34,5x44 mm _ozdobný závěs
Účelové a konzumní známky
Plzeň - obecná kuchyně - pečeně, Mosaz ovál 31x24,5 mm, Cheb.č.84
Polsko - Dabrowa - Gornicza doly, na 30.výročí založení akciové společnosti 1861, Mosaz 23 mm_RR!
Různé
Pošetka na mince - 120x55 mm - dvoudílné_40 ks Pošetka na medaile - 170x85 mm - dvoudílné_40 ks Pošetka na bankovky - 175x100 mm - jednodílné_70 ks
N