Ferdinand V., 1835 - 1848
Kříž - cínová úmrtní medaile 20.VI.1875 - poprsí mírně zleva, český opis / Čechie se lvem, Pražský hrad, český opis, 42mm, ČS.1508, Don.3156, hr.,skvrny
1/1
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, 39mm, 19.302g, ČS.1498, P.III/15, hr., rysky
Arcivévoda František V. de Este, 1819 - 1875
Radnitzky - portrétní medaile 1863 - poprsí zprava, latinský opis/ 6-řádkový latin.nápis v dubovém věnci, Sign., měď 33 mm, na hraně dvě stopy po odstr.závěsu
0/0
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis / zářící hvězda a 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., 25mm, 5.691g, dr.rysky
Scharff - AR medaile na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zprava, opis / koruna, spojené ruce ve věnci, nápis, Sign., Punc., Ag 38mm, 21.894g, dr.rys.
František Josef I., 1848 - 1916
Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis / slavnost v Terstu, písmo, Sign., zlac.bronz 58 mm, H.3751(Ag), nep.hr., téměř
Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis / slavnost v Terstu, písmo, Sign., bronz 58 mm, H.3751(Ag), dr.hr., nep.rysky
Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis / vítězný oblouk, opis a nápis, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, patina
Seidan - AR medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praha se znakem, písmo, Sign., 46mm, 52.569g, nep.hr., krásná patina
Cínová med. na oslavu uzdravení císaře - březen 1853 - poprsí mírně zleva, něm.opis / 8-řádkový něm.nápis, Nesign., 32mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
-1/1
Roth - AR medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč s hadem, písmo, Sign., 38mm, 21.818g, H.3760, M.2665, nep.rys.
Roth - AE medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč s hadem, písmo, 38mm, 27.331g, H.3760(AR), M.2666, nep.hr.
Roth - Na paměť padlých ve válce s Dánskem 1864 - lev a anděl smrti sedící vedle trofejí, opis/ 6-řád.nápis ve věnci, Sign., bronz 70mm, M.2701, krásná patina
Seidan - na spojenectví s Pruskem proti Dánsku 1864 - dvojportrét zprava, opis / dvojhlavý orel, věnec a opis, Sign.WS, bronz 39mm, hr., nep.rysky, patina
Tautenhayn - návštěva Božího hrobu 1869 (1915) - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi anděly, písmo, bronz 72mm, 117.001g, H.3806, nep.rysky, pat.
Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 (1915) - portrét zprava, opis / Alexandrie sedící na Sfinze, pyramidy, loď, nápis, Sign., bronz 71mm, vl.škr.,pat.
Tautenhayn - cena ministerstva obchodu - poprsí zprava, opis / alegorie, opis, Ag800, 57mm, 70.708g, na hraně "..AUSSTELUNG.IN.AUSSIG.1880", nep.hr., pat.
Sign.GAS - AR medaile na 50 let lázní Merano 1886 - poprsí Ferdinanda V. a Fr.Josefa I. zprava, opis / znak města, něm.opis, 35mm, 24.272g, Haus.1722, pat.
Leisek - Numismatická společnost na 40 let vlády 1888 - poprsí zprava / zářící císařská koruna a 8-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag 43mm, 34.574g, dr.hr. R!
Leisek - Numismatická společnost na 40 let vlády 1888 - poprsí zprava / zářící císařská koruna a 8-řádkový nápis, Sign., bronz 43mm, 30.559g, krásná patina R!