František Josef I., 1848 - 1916
Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, německý opis / císařský znak, německý opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 21.953g, dr.rysky R!
1/0
Tautenhayn - hospodářská výstava v Aradu 1890 - hlava zprava, maďarský opis / maďar.nápis ve vavřín. věnci, Sign., Nepunc., Ag 47mm, 66.416g, vlas.rysky
Scharff - 40 let pražského dělostřel. pluku 1894 - mladý portrét, tři vyznamenání, opis / starý portrét, opis, Sign., Ag 39mm, 34.782g, Haus.1143, hr., rysky
1/1
Carniol - návštěva císaře v Rumunsku 16.-18.IX.1896 - dvojportrét zprava, rumunský opis / 16-řádkový nápis a opis, Sign., bronz 76mm, 150.921g, skvrny, patina
0/0
Batek, Zimbler - Zeměděl.společnost 1848/1898 - mladé a staré poprsí císaře zleva, opis / hospodář.atributy ve věnci, opis, Nepunc., Ag 41mm, 19.899g, hr., rysky
Marschall - medailka na dětský jubilejní průvod 1898 - poprsí zprava, vavřín. ratolest / dívka s květinami a nápis, Sign., bronz 29 mm s původ. ouškem, dr.hr.
Nesign. - zlacená bronz. klipa na 50 let vlády 1898 - mladý a starý portrét proti sobě, koruna, vročení / 7-řádk.nápis ve věnci, 34x34 mm s původním závěsem
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, vavřínová ratolest, opis / vročení v kartuši a ve věnci, mosaz 33 mm s původním raženým ouškem
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - mladé poprsí zleva, vročení, opis / staré poprsí zprava, vročení, opis, měď 34 mm s původ. ouškem, škr., pat.
Pichl - AR medaile na 50 let vlády - 2.Dec.1898 - mladé a staré poprsí zleva, opis / Austria pod zářící korunou, vročení, Sign., Punc., 50mm, 49.930g, patina
Sign.Š(?) - na 50 let vlády 1848/1898 - hlava čelně, opis / mladík s mečem, rakouský znak, vavřín, vročení a opis, Sign., hliník 39 mm s pův.ouškem, nep.hr.rys.
Waschmann - jubilejní výstava na 50 let vlády 1898 - mladý a starý portrét ve štítech, nad nimi Niké/ znak překrytý nápisem, Punc., Ag 62mm, 66.444g, patina
Pichl - návštěva Strakovy akademie v Praze 1901 - poprsí zprava ve věnci / 9-řádkový latinský nápis, Sign., bronz 33mm, 18.270g, patina
Kautsch - Rak. dobročinná společnost v Paříži 1908 - poprsí opis, palm.ratolest a nápis/ alegorie a franc. nápis, Sign., patin.Ag 50x74 mm, 132.385g, pův.závěs
Kounický - medaile na 60 let vlády 1908 - hlava zleva / vročení a nápis mezi vavřínovým a dubovým stromkem, Sign., patinovaný postříbřený bronz 62 mm
Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 40.060g, nep.rysky
Železárny Komárov - upomínka na 80.narozeniny 1910 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Nesign. - medaile na spojen. s Německem (1914) - dvojportrét zprava / bitevní scéna, obě strany bez opisů, patinovaný bronz 50 mm
-1/1-
Neuberger a Hartig - medaile na světovou válku 1914 - poprsí zprava, nápis / vojáci v boji, nad nimi Niké, vročení, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr., rysky
Oertel - medaile na světovou válku 1914 - portréty Fr.Josefa a Viléma II., opis / zbraně, nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., Ag990, 35mm, 17.801g, patina