Československo
Ústř.svaz chovatelů poštovních holubů 1938 - VII.cena za dálkový let Bukurešť - Praha, Nesign., patinovaný pozlacený bronz 58x105 mm, nepůvodní etue
0/0
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 - poprsí v klobouku zleva, opis / velký státní znak, opis, Sign., Ag999, 35mm, 14.840g, Nov.1.226a, patina
Proof
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Otáhal - jednostranná úmrtní medaile 1948 - portrét zprava, vavřínová ratolest, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, Nov1.2.68b, na rubu škráby a stopy lepu
1
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Prádler/Zezula - medaile podnik. výboru CZV KSČ UNEX (Uničov) - hlava zleva, opis / zářící hvězda a opis, Nesign., patinovaný bronz 60 mm, Nov1.4.37b, téměř
Česká republika - medaile s portrétem Václava Havla
Dostál a Hásek - pam.medaile nadace Vize 97 - 2012 - poprsí a nápis / faksim. podpisu se srdíčkem a opis, Sign., Ag999, 37mm, 31.1g, poškoz. etue a certifikát
Česká republika - medaile s portrétem Václava Klause
Charvát - zvolení presidentem České republiky 2003 - poprsí čelně, opis/ znak, lipové lístky, opis, Sign., Ag 25mm, 7.0g, Nov1.10.3a, číslo 14, kapsle, etue
Česká republika
Zlatá koruna b.l. (1992) - Kryštof Kolumbus, mapa / loď Santa Maria, opis, Nesign., mincovna Mnichov, Ag999, 35mm, 14.883g, ZK.VI.1.b, text v němčině, pat.
Zlatá koruna b.l. (Vánoce 1992) - Svatá rodina/ nápis mezi dvěma svícny, Nesign., minc. Mnichov, Ag999, 35mm, 14.750g, ZK.VIII.1.a, text v němčině, patina
Zlatá koruna b.l. (vánoce 1993) - klanění pastýřů / 4-řádkový nápis mezi dvěma svícny, Nesign., Punc., Ag999, 35mm, 14.894g, patina
Čína
Chiang Kai-shek - pamětní medaile - duben 1980 - portrét čelně, postavy / emblém a 8-řádkový nápis, Nesign. Ag925, 38mm, 20.051g, vlas.rysky
Maďarsko
Ignác Semmelweis - Maďarská endocrinologická spol. 1969 - poprsí zprava, opis/ 4-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem, hrany
1/1
Německo - Norimberk
Generální shromáždění Německého alpského spolku 1898 - pohled na město, nápis / protěž a dvojitý opis, Nesign., zl.bronz 24 mm s pův.přilet.ouškem, skvrnky
Nizozemí
Wilhelmina - AE jeton na holdování v Amsterdamu 1898 - hlava zleva, opis / nápis a vavřínová ratolest, Nesign., 24mm, 6.967g, pěkná patina
Připojení provincie Severní Brabantsko 1796/1996 - dáma s čepcem, mapa, vročení / znak a opis, zn.minc. Utrecht, CuNi 30mm, 9.201g, podložní lístek s popisem
Řecko
Řecký olympijský výbor - LOH London 2012 - znak řec. olymp. výboru, vročení, opis / čtyři běžci, řecký nápis, Nesign., patin.mosaz 60mm, etue, certifikát
Vatikán, Jan Pavel II., 1978 - 2005
A.Consonni - sada 4 upomínkových medailí - náměstí sv.Petra, Pieta, Madona z Čenstochové, znak, Sign., zlacený bronz 34 mm, společná nepůvodní etue
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace, malý dvojportrét mezi anděly a opisy / pohled do exposice a nápis, Sign., cín 38 mm, patina
Chlebové známky
Červený Hrádek - Ant.Komárek - 1 chléb - mosaz 25 mm, pěkná patina
Kornatice, mlýn a pekárna - 1 chléb, mosaz 22 mm, skvrny, patina
Chmelové známky
Malá Černoc (Kl.Tschernitz) 35 - Franz Voigt, mosaz 21 mm, CL.847, skvrny, patina