František Josef I., 1848 - 1916
Marschall - AE medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis / lid zdraví císaře v kočáře, nápis, Sign., bronz 29 mm s původním raženým ouškem, patina
1/1
Nesign. - jeton na císařské jubileum 1848/1898 - mladý portrét zleva, něm.opis / starý portrét zprava, něm.opis, bronz 22 mm, nep.hr., nep.rysky, patina
Nesign. - medailka na císařské jubileum 1898 - poprsí zprava, latin. opis / 4-řádkový latin. nápis ve věnci, mosaz 28 mm s pův.ouškem, stopy postříbření
-1/1
Nesign. - jubileum 1848/1898 - hlava zprava, vročení / medailonky císaře a císařovny, koruna, znak, ratolesti, mosaz 34 mm s původním ouškem, stopy zlac.
-1/1-
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1848/1908 - mladé poprsí, vročení, opis / staré poprsí, vročení, opis, pat. bronz 29 mm s původ. raženým ouškem, téměř
0/0
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1848 / 1908 - mladé a staré poprsí zprava, vročení a opis / 4-řádk. nápis, mosaz 15 mm s původním raženým ouškem, patina
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1848 / 1908 - mladé a staré poprsí zprava, vročení a opis / perlovec, zlac. mosaz 13 mm s původním raženým ouškem
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., mosaz 23 mm, původní ouško odstraněno, dr.rys.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Vít - hliníková pamětní medaile b.l. (cca 2005) - poprsí zleva, opis / jičínské náměstí, nápis, 42mm
Válková - hliníková pam. medaile 1628/1993 - poprsí zprava, opis/ frýdlantský znak, opis, Nesign., 28mm
Brno - Obřany a Maloměřice
Svěc. praporu jednoty katolických mužů a jinochů 1900 - svatý Václav, opis a nápis / emblém jednoty, opis, bílý kov 34 mm s původním ouškem, vady razidla, škr.
Libice nad Cidlinou
Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, hr., rysky, patina
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / český 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původním ouškem, Don.4658, poškrábaná, patina
Církevní medaile - stavba nebo svěcení chrámu
Praha Vinohrady 8.10.1893 - svěcení chrámu sv.Ludmily , Nesign., cín 32mm, 9.438g, Přib.715c, škr., patina
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 4 medailonky světců a nápis / znaky pěti zemí ČSR, nápis a vročení (milenium 1929), Sign. Karnet-Kyselý, hliník 26 mm s původ. raženým ouškem
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Špánek - 500 let poselstva Jiřího z Poděbrad 1964 - koruna, dvojitý opis/ korunované "G", vročení a opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 3.592g, BK.8, patina
Harcuba - 70 let ČNS 1919/1989 - žena se znakem Prahy vročení, opis/ pregéř, strom, v koruně stuhy se jmény poboček, Sign., patinovaný bronz 75 mm, FM.32
Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro členy - pregéř a opis / 4-řádk.nápis v kartuši, Nesign., hliník 24mm
Brno - pobočka ČNS
Zeman - 40 let pobočky 1977 - markrabě Jošt čelně, moravská orlice, opis / znak, gotické prvky výzdoby radnice, opis, Sign., patinovaný bronz 70mm, BK.7
Brno medaile - pobočka ČNS
Šindelář - Karel IV. - 600.výročí úmrtí 1978 - hlava mírně zprava, v pozadí Cyril a Metoděj / Madona, styliz.hrozny, nápis, Sign., lakov.bronz 60mm, BK.4