Příjem limitů končí:
Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Střelecké medaile, plakety a odznaky
Praha 1938 - 20 let ČSR / 40 let národní jednoty čes. střelců Smíchov-Knížecí, Nesign., bronz 40x60 mm, krásná patina, téměř R!