Příjem limitů končí:
Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Církevní medaile - křestní
Buchheim (Sign.IB) - sv. Jan křtí Krista, Duch Svatý, krajina, lat.opis / křest dítěte v chrámu, Duch Svatý, lat.opis, zlacené Ag 40mm, 16.017g, dr.hr.