Příjem limitů končí:
Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Církevní medaile - ostatní - signované
Hamerani - Kristus zprava s trnovou korunou v kruhu andílků na oblacích, opis / Kristus sedí na sarkofágu s kalichem, opis, Ag 50mm, 40.324g, hr.,rys., zlacená