Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Hradec Králové - pobočka ČNS
Sign.K - 50 let pobočky 2006 - český lev, písmeno "G" a opis / jména zasloužilých členů ve věnci, opis, zlacený bronz 46 mm