Příjem limitů končí:
Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Nesign. (Becker) - pamět.medaile 1629 / 1874-1884 - poprsí mírně zprava, opis/ honosný korun. znak, opis, Ag 29mm, 19.763g, odstr.ouško, vl.rysky, patina RR!