Příjem limitů končí:
Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Švýcarsko
Bern - AR medaile na vydání ústavy b.l. - medvěd drží znak, opis / alegorie Republiky, opis a nápis, Sign. Dassier, Ag 57mm, 91.785g, nep.hr., nep.rysky, patina