Příjem limitů končí:
Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Salzburg-arcibiskupství
Maria Trost auf dem Plain (poutní basilika u Salzburku) Basilika, nápis, opis / Maria ochranitelka, opis, b.l. (raž.1924) Sign. Hartig, Punc.885, Ag 45 mm, 45,28 g, Marko.256_R!