Příjem limitů končí:Neděle 22.2.2015, 23:59:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Mladá Boleslav
25.výročí pobočky ČNS v Ml.Boleslavi 1955-1980, silueta domu / kopie pečeti z 16.stol. sign.:FRIDRICHOVSKÝ BK 26/1 postř.bronz 50 mm etue